Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Wyniki XI edycji (2015)

Kategoria literacka:

I miejsce
Agnieszka Szpunar, Polanica Zdrój, wiersz bez tytułu („Kiedy czekam…”)

II miejsce
Elżbieta Zamorowska, Bielsko-Biała, wiersz bez tytułu („Każde dziecko…”)

III miejsce
Karolina Ogniewska, Kadzidło, „Właściwa droga”

wyróżnienie
Justyna Bielas, Lędziny, „Otworzyć oczy”

wyróżnienie
Marcin Czajkowski, Bystrzyca, „Łzy anioła”

wyróżnienie
Monika Kacperczyk, Aleksandrów, wiersz bez tytułu („Od początku wszystko…”)

wyróżnienie
Marcelina Koncewicz, Tęgoborze, „Bezbronna”

 

Kategoria plastyczna:

I miejsce
Magdalena Zielińska, Owczarnia, „Łyżeczkowanie”Magdalena Zielińska, Łyżeczkowanie

II miejsce
Kamila Maria Kamińska, Świercze, „Bezwarunkowa miłość”Kamila Kamińska, Bezwarunkowa miłość

III miejsce
Łukasz Wodyk, Zamość, „Życie, które daje nadzieję”
Łukasz Wodyk, Życie które daje nadzieję

wyróżnienie
Adriana Furtak, Przecław, „Dziecko to nie zabawka!”Adriana Furtak, Dziecko to nie zabawka

wyróżnienie
Karina Gołdyn, Otwock, „Bezbronny o każdej porze życia”Karina Gołdyn, Bezbronny o każdej porze życia

wyróżnienie
Lidia Hałasa, Jastrowie, „Otwórz oczy – pozwól żyć”Lidia Hałasa, Otwórz oczy - pozwól żyć

wyróżnienie
Michał Kołodziej, Tarnobrzeg, „Eutanazja”Michał Kołodziej, Eutanazja

wyróżnienie
Wojciech Napora, Staszów, „Pomóż ocalić życie bezbronnemu”Wojciech Napora, Pomóż ocalić życie bezbronnemu

wyróżnienie
Łukasz Piekorz, Lędziny, „Stop aborcji”Łukasz Piekorz, Stop aborcji - aborcja krzywdzi nie tylko dziecko

wyróżnienie
Oliwia Smoleńska, Płock, „Dopasuj puzzel”Oliwia Smoleńska, Dopasuj puzzel

wyróżnienie
Zuzanna Spyra, Rybnik, „Pomoc niepełnosprawnym”Zuzanna Spyra, Pomoc niepełnosprawnym

Szczególne wyróżnienie otrzymują uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zamościu: Marcin Czop, Daniel Malec, Marzena Raczyńska, Sylwia Saluk, Aleksandra Torbińska, Izabela Wojtak.

 

Kategoria multimedialna:

I miejsce
Marta Dudzik, Żelechów, „Szturm”

II miejsce
Dominik Gryś, Bełchatów, „Małe Wielkie Życie”

III miejsce
Albert Iwanicki, Lubusko, „Galaretka”

wyróżnienie
Katarzyna Ciszewska, Polanica Zdrój, „Nigdy nie wiesz…”

wyróżnienie
Wiktoria Lepska, Dobrzykowice, „Naprawdę wierzysz w Mamę?”

wyróżnienie
Jadwiga Koszela, Rzeszów, Sylwia Krzywonos, Zabratówka, Bożena Pszonka, Rzeszów, Oliwia Sikora, Boguchwała, „Mamo! Pozwól żyć!”

Prezentacja z wybranymi pracami.