Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Kalendarz 2018 – cegiełka na dofinansowanie wyprawek szkolnych dla dzieci z ubogich rodzin oraz prowadzenie akcji w obronie życia

 

Drodzy Przyjaciele!

Podobnie jak w ubiegłym roku zachęcam Was do zamawiania ściennego kalendarza, w którym prezentujemy wybrane prace plastyczne nadesłane na XIII edycję konkursu „Pomóż ocalić życie bezbronnemu” organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na problematykę obrony życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci. Cieszy mnie fakt, że temat ten podejmuje i rozumie coraz więcej młodych ludzi, o czym świadczy prawie 1500 nadesłanych w tym roku prac konkursowych. Uważam, że to doskonały sposób rozbudzania wrażliwości młodzieży do budowania szacunku wobec ludzkiego życia.

Kalendarz za Życiem 2018 jest cegiełką na wsparcie akcji charytatywnych i edukacyjnych prowadzonych w ramach działalności statutowej stowarzyszenia. Dochód z jego sprzedaży pragniemy przeznaczyć na dofinansowanie zakupu wyprawek szkolnych dla dzieci z ubogich rodzin z całej Polski (ze szczególnym uwzględnieniem rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi) oraz prowadzenie akcji w obronie życia.

Dlatego najserdeczniej proszę o zamawianie i propagowanie wśród rodziny, przyjaciół, znajomych zarówno kalendarza jak i naszego konkursu. To ważny wkład każdego z nas w ratowanie życia ludzkiego.

Z góry dziękuję za okazaną pomoc i wsparcie,

Szczęść Boże!

dr inż. Antoni Zięba
prezes Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka


Zamów kalendarz – cegiełkę na obronę życia, pomoc dla dzieci z ubogich rodzin i kobiet w ciąży

Cena jednego kalendarza wraz z przesyłką wynosi 19 zł. Nie wysyłaj pieniędzy! Zapłacisz po otrzymaniu przesyłki. Kalendarz można też zamawiać telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00 pod numerem telefonu 12 633 12 46 lub mailowo kalendarz@pro-life.pl.

Osoba:
Imię:
Nazwisko:
Ulica:
Numer domu:
Numer mieszkania:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Numer telefonu:
Adres email:
Liczba zamawianych kalendarzy:

Uwagi:

Informujemy, że zamawiając kalendarz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imienia, nazwiska i adresu pocztowego) przez Polskie Stowarzyszenie Obrońców Człowieka z siedzibą w Krakowie w celach statutowych i marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania lub żądania ich usunięcia w dowolnym czasie.

kalendarz-2018

Nasze inicjatywy

Archiwum naszych inicjatyw

  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012